15.06.11

метелики літають... скрапліфтинг червня #1

Привіт, мої хороші!

От за що я люблю скрапбукінг - за непередбачуваність. Починаю щось робити, в голові чіткий план - врешті-решт завжди входить щось зовсім інакше. Так і тут.

Оригінал листівки для скрапліфтингу мені подобався ДУЖЕ. Своєю ніжністю, і водночас гармонійністю. Була впевнена, що моя робота буде майже копією... І, як завжди, все вийшло інакше. Імпровізація почалася з метелика, а далі я просто навколо нього танцювала...

По матеріалах дуже просто - три різних папери з набору K&C Blue Awning. Метелик вирізаний  з того ж набору. Все затоноване. Напис-побажання знизу - штамп. Мереживо для бантів. На верхньому ще рафія і гудзик. На нижньому - бусинка.

Метелика наклеїла на картон, щоб був цупкіший. Він наполовину "летить" - хотілося, щоб листівка була більш повітняною.

Ну і найголовніше - це моя робота (перша з двох) в якості запрошеного дизайнера червня для блогу Scrap Lifting. Тому, навіть якщо перший млинець трохи глевкий - не сваріть сильно :)))


А ось і прекрасний оригінал bibbi. Обов"язково сходіть до неї на сайт. Всі її роботи просто дихають ніжністю!

Пропоную всім спробувати зробити скрапліфтинг цієї роботи. Бо вона прекрасна! І результат Вас порадує!

Дякую, що заходите! Всім прекрасного-чудового-сонячного дня! І хай над вами літають метелики!

3 коментарі:

 1. Листівка вийшла справді дуже легка і "повітряна". І кольори.. такі гарні і так гармоніюють один з одним! Весною знову запахло ))
  Маша

  ВідповістиВидалити
 2. Очень своеобразная открыточка получилась!.. Отличный лифтинг!

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже мила, легка і гармонійна листівочка! Здається, що метелик там трохи посидить, а потім махне крильцями і полетить далі.

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...