18.02.11

мої пташенята...Ідею подібного міні-записничка для днів народжень надибала на одному з польських сайтів і загорілася зробити. Захотілося, щоб блокнотик був простий, без зайвих деталей. Та це і практично, адже такий записник треба носити з собою, деталі просто повідпадають. Розміри блокнотика - 10 на 10 см. Основа - коричневий картон. Оздоба мінімальна - папір, штампи з пташенятами, назви місяців писала від руки гелевою ручкою. Сторінки скріпила металевим ланцюжком. За потреби, його можна розщіпнути (щоб додати сторінок)


кілька сторінок:
 У червні - поселилась жабка, бо цього місяця народилося кілька дуже зелених особистостей. А це мої улюблені персонажі - пташка-філософ


та задерикувата чайка

Гарного дня Вам! Дякую, що заходите!

3 коментарі:

 1. Травень - мій улюбленець!! Гарна сторінка з ним вийшла, і весь альбомчик також. Якщо б це був записничок для ідей, міг би називатися "Політ думок" )))

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже гарний записничок і дуже милі пташенята!
  Ірчик, тепер у мене ранок починається з перегляду твоєї сторінки, а значить - з теплих думок і приємних вражень!
  Правда, з"являється ще й думка про те, коли ж я нарешті зберуся зробити пару сторінок у Маріччин альбом... І фотки є, і кілька задумок... Мабуть, чекаю прибуття дирокола, щоб він надихнув мене... :)

  ВідповістиВидалити
 3. Дівчатонька, дякую! Маша - або "Політ фантазії". Наталочка - берися за сторінки, в тебе класно виходить :)

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...